promoImage.jpg, 186kB

Zpět na seznam novinek

Poděkování za Vaši podporu ve volbách 2018

Nejmilejší Jundrováci!

Velmi Vám děkujeme za přízeň v komunálních volbách konaných ve dnech 5. – 6. října 2018!

Díky Vám za Vaši podporu a preferenční hlasy pro některé z nás, stejně tak i pro mne!

 

Jenom díky Vám jsme získali 2 mandáty v jundrovském zastupitelstvu, což přijímáme s velkou pokorou, ale i jako potvrzení naší práce za posledních 8 let.

Slibujeme Vám, že témata, která jsme slibovali prosazovat, budeme řešit jak v Zastupitelstvu, tak i v Radě městské části Jundrov, kam jsme se díky právě uzavírané koaliční smlouvě se sdružením  Zelených opětovně dostali. Díky tomu výstavba v rámci Jundrova, doprava,  parkovaní a v neposlední řadě pak i čistý vzduch budou mít ty nejlepší zastánce, kteří vždy plnili, co slíbili a nebáli se jít proti zavedeným, ale nesprávným pořádkům.

 Bohužel se musím všem, kteří mne osobně volili, a to i preferenčními hlasy, omluvit. Z rodinných i pracovních důvodů nejsem schopen zastávat náročnou funkci radního MČ tak, jak jsem to činil posledních 8 let.

 Tím, že máme pouze dva zastupitele a tito budou v rámci koaliční smlouvy zároveň v Radě MČ, musím bohužel rezignovat na svůj mandát zastupitele, který jsem  díky Vám získal.

 Budu se snažit pomáhat v rámci Dopravní a stavební komise Rady MČ alespoň tak, jak budu moci. Jundrov není zlatý důl a pozice radního je práce a zase práce ve volném čase. Je nutno přiznat se, že pokud toho nejsem schopen, je lépe přepustit místo radního těm, kteří mohou.

 

Můžu Vám z celého srdce slíbit, že Richard Hubl a Tonda Továrek budou výbornými radními a neudělají ostudu mně, Jundrovákům, ani Jundrovu!

Upřímně Váš

Ondřej Šťastník

Diskuse

Jméno: Email:
Předmět:
Text: